Oheň & LedSalamandři jsou stvořeni z čiré elementární sféry ohně a paraelementární sféry ledu. Jsou to mohutní tvorové, jejichž horní polovina těla je lidská a spodní polovina hadí. Nacházejí se hlavně v extrémně horkých a extrémně chladných podmínkách, ale poslední dobou byla jejich zástava mnohokrát zahlédnuta poblíž říše Dark Elfa. Protože náleží k druhu elementálů, neustále vyzařují malé množství energie. Jedná se o velmi vzácné, ale výjimečně smrtonosné protivníky stejně jako jsou nebezpeční všichni, kdo hrají v klanové alianci...

-SALAMANDŘI-

...nazvané po těch úžasných a nesmírně inteligentních tvorech. Tak pravil první ze skřítků ohně a ledu.


11. 01. 2009

22. února 2009 v 18:36 | Dharkazz
To byla krásná liga. Logoval jsem se někdy před Vánocemi a nebylo v ní moc lidi, stačilo to tak na 4 aliance, jenže jak už to bývá, někteří neodtáhli, někdo se odloglnul... Nakonec ve hře zůstal čtyřčlenný RESPECT a volní neutrálové. Podotýkám, že byl teprvé třetí hrací den.

Nebojovalo se tedy o SK, ani o zemky, ale o volné hráče. Nevím, jestli mé dopisy byly vážně tak přesvědčivé, nebo jestli RESPECT o zbylé neutrály neusiloval, v každém případě se mi podařilo vytvořit ,tehdy zcela neznámou, alianci -SALAMANDŘI-. Byla to naše/moje premiéra, protože ali s podobným jménem jsem založil vůbec poprvé. Už dříve jsem plánoval něco podobného, ale chyběla odvaha a pak hlavně čas. V osmi proti čtyřem bylo o vítězi velmi rychle rozhodnuto a touha vytvořit si i vlastní klan byla podpořena prvním úspěchem. V lize sice ještě přežívalo pár neutrálů, ale jejich význam byl marginální a ten jediný, kdo možná ještě mohl převážit misky vah alespoň do vyrovnané polohy se k RESPECTU přidal příliš pozde. Nikdo z aliance nezradil, my jsme si dokráčeli pro snadné vítězství a to i díky magii nekromanta Petera von Olmutze, který krásně rozebral opozičního mága(jedinou skutečnou hrozbu) a nakonec si zaslouženě zavřel.

Ve finále nešlo o to jak jsme vyhráli, ale že jsme vyhráli. Díky tomuto vítězství vznikl klan Skřítků z Oálu a já se ten den konečně rozhodnul, že v Dark Elfovi vytvořím vlastní alianci, která bude stálá, jednou bude hrát v několika ligách zároveň a nebude to ten typ, který vzniká jednou za čas, ale je tady pořád a když se někde objeví, bude mít u ostatních hráčů minimálně uznání.

Tomu hodně dopomohl právě klan Skřítků z Oálu, protože myšlenka "aliance", která po skončení ligy nezaniká je naprosto geniální. Postupně se mi podařilo dát dohromady tým výborných lidí, se kterými si rozumíme a rádi spolu hrajeme. Stále nejsme nijak veliký klan, aliance dotváříme až přímo v lize za pomocí neutrálů, ale po necelých 6 týdnech existence hrajeme ve třech ligách zároveň, na kontě máme dvě vítězství, k dalším dvěma máme velice blízko a já věřím, že tohle všechno je teprve začátek...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wenca Wenca | E-mail | Web | 29. června 2012 v 12:54 | Reagovat

Jo jo , moje řeč

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama