Oheň & LedSalamandři jsou stvořeni z čiré elementární sféry ohně a paraelementární sféry ledu. Jsou to mohutní tvorové, jejichž horní polovina těla je lidská a spodní polovina hadí. Nacházejí se hlavně v extrémně horkých a extrémně chladných podmínkách, ale poslední dobou byla jejich zástava mnohokrát zahlédnuta poblíž říše Dark Elfa. Protože náleží k druhu elementálů, neustále vyzařují malé množství energie. Jedná se o velmi vzácné, ale výjimečně smrtonosné protivníky stejně jako jsou nebezpeční všichni, kdo hrají v klanové alianci...

-SALAMANDŘI-

...nazvané po těch úžasných a nesmírně inteligentních tvorech. Tak pravil první ze skřítků ohně a ledu.


Co je to Dark Elf, kdo je to Dark Elf?

27. února 2009 v 16:44 | Dharkazz |  F.A.Q.
Ač to moc nemusím, zbytek tohoto článku bude vytvořen kombinací magických kláves CTRL + A, C & V. Ne snad proto, že by se mi nechtělo psát, ale spíš z toho důvodu, že k této otázce je zcela zbytečné vymýšlet něco vlastního. Vše podstatné je zmíněné níže, já bych k tomu těžko přidal víc a pokud ano, najdete to v jiných článcích.Dark Elf je strategická internetová online hra na motivy knihy Pán Prstenů. Její jedinečnost je v ohromné mapě herního světa, na které vidíte vše jako na dlani: země, vojska, pevnosti, atd. Cílem hry je porazit vládnoucího tyrana Dark Elfa(Nejmocnější bytost světa. Elitní bytost, polobůh. V jeho rukou je osud světa, vládne silou a magií.), proti kterému se musí hráči sjednotit v alianci a táhnout za jeden provaz.

Hra je něco na způsob Civilizace (hraje se na tahy, kterých máte přiděleno systémem na každý den určité množství) a Heroes (trénování svých hrdinů - RPG, dobývání zemí, kouzla). K hraní nemusíte nic instalovat, vše odehráváte v internetovém prohlížeči, ať už doma, ve škole, v kavárně nebo v práci.

Každý den dostanete herní tahy a o půlnoci se vyhodnotí vaše kouzla a vojenské útoky. Ráno až se přihlásíte, zjistíte, zda-li máte zase o několik zemí více, příjem zlatých a many větší, anebo zda-li Vám proboha někdo zbaběle neobsadil Vaši nejvyvinutější zemičku a nedejbože nezabil vašeho tři měsíce trénovaného miláčka hrdinu!

Darkelf je hra, ve které nehledejte potěšení z okamžité akce, jako třeba ve hře typu Call of Duty. Dark Elf vyžaduje trochu trpělivosti, protože výsledky vašeho snažení zjistíte až další den po přepočtu. Ovšem pokud strádáte nedostatkem adrenalinu, či potlačovanými emocemi, tak si buďte jistí, že tato hra vás z těchto neduhů rychle vyléčí. Je to internetová droga!

A čím je Darkelf tak výjimečný? Zcela jistě je na prvém místě obrovská herní mapa, která ve formě různých ikonek hráči přehledně nabízí informace o hře. Začátečník by se měl podívat na nápovědu, aby zjistil, co může všechno na mapě nalézt. Princip mapy je jedním ze zásadních prvků této hry, který jí odlišuje od většiny českých "onlajnovek". V nich je prakticky možno napadnout každého, kdežto v Dark Elfovi, díky mapě, hned vidíte, kde jste chráněn horami, moři a kde můžete útočit. Pouze magie je všeprostupující. Hráč má tedy pocit boje stejný jako v reálném světě. V praxi tento herní prvek vyžaduje poměrně vysoké nároky na souhru v alianci (klanu).

V registraci zvolíte ligu, rasu, svou přezdívku a oblast mapy, ve které začínáte hrát s hrstkou vojáků v chudé zemi. Postupně dobýváte okolní země, zlaťáky se jen hrnou, a jak vaše říše roste, dostanete se do křížku se sousedními hráči. Ty přivede k rozumu smršť ničivých kouzel a poté vaše silné vojsko vedené vycvičeným hrdinou...

Záleží jen na vašich dovednostech, zdali porazíte ostatní a v závěru samotného Dark Elfa - vládce světa. K tomu musíte mít cit pro strategii, obchodního ducha, být rozený diplomat, a také trochu štěstí. Zažijete mnoho zábavy, intrik, spojenectví i zrad. Najdete nové přátele. Pokud jste schopný velitel, můžete udělat kariéru v některé slavné alianci (klanu) a řídit ostatní hráče. I to hra umožňuje.

Dark Elf byl spuštěn v březnu 2001 a každý den tisíce hráčů odehrává herní kola přidělené systémem. Registrace i on-line hraní je zdarma! Stačí mít internetový prohlížeč, každý den trochu času, z počátku možná trochu trpělivosti, ale jakmile svou armádou dobyjete první zemičku, už vás hra nepustí! Vzhůru do boje!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama