Oheň & LedSalamandři jsou stvořeni z čiré elementární sféry ohně a paraelementární sféry ledu. Jsou to mohutní tvorové, jejichž horní polovina těla je lidská a spodní polovina hadí. Nacházejí se hlavně v extrémně horkých a extrémně chladných podmínkách, ale poslední dobou byla jejich zástava mnohokrát zahlédnuta poblíž říše Dark Elfa. Protože náleží k druhu elementálů, neustále vyzařují malé množství energie. Jedná se o velmi vzácné, ale výjimečně smrtonosné protivníky stejně jako jsou nebezpeční všichni, kdo hrají v klanové alianci...

-SALAMANDŘI-

...nazvané po těch úžasných a nesmírně inteligentních tvorech. Tak pravil první ze skřítků ohně a ledu.


Co je to Posel Dark Elfa?

27. února 2009 v 16:44 | Dharkazz |  F.A.Q.
Posel Dark Elfa je jinak řečeno strážce Dark Elfa. Jsou to elitní velitelé, kteří vedou svá vojska proti vám ve snaze vás porazit, nebo přinejmenším oddálit svržení svého pána. Je to velmi milé stvoření, zpříjemní ligu, dá ji grády, občas fakt nas---, protože Dark Elf je může vyslat v zásadě kdykoli a kdekoli. Pokud to jde, nenechávejte si proto uprostřed svých zemí neutrálku, dneska je prázdá, zítra v ní máte posla a s ním i hromadu problémů.

Samozřejmě vám může i pomoct, nemusí bojovat proti vám, ale proti vašim nepřátelům, zpravidla si vybírá silnější hráče v lize a pokud jste ten slabší...

Posel je tedy umělá inteligence, která funguje tak, jak je naprogramována. Je jich pět úrovní, přičemž 5. je nejslabší a průměrný hráč ji snadno porazí, 1. úroveň je nejsilnější, je to samotný Dark Elf a na toho by nestačil ani veterán největšího kalibru.

Pokud se někde ve vaší blízkosti posel objeví, snažte se ho zničit co nejdříve to bude možné, ze začátku ještě není tak silný, ale pokud se rozjede, může to být váš konec. Tedy respekt ano, ale strach ne.

Vlajky POSLŮ:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 halter neck wedding dresses halter neck wedding dresses | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 11:28 | Reagovat

Great article, this has to be THE single best article online. thanks dude!
http://www.askdresses.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama