Oheň & LedSalamandři jsou stvořeni z čiré elementární sféry ohně a paraelementární sféry ledu. Jsou to mohutní tvorové, jejichž horní polovina těla je lidská a spodní polovina hadí. Nacházejí se hlavně v extrémně horkých a extrémně chladných podmínkách, ale poslední dobou byla jejich zástava mnohokrát zahlédnuta poblíž říše Dark Elfa. Protože náleží k druhu elementálů, neustále vyzařují malé množství energie. Jedná se o velmi vzácné, ale výjimečně smrtonosné protivníky stejně jako jsou nebezpeční všichni, kdo hrají v klanové alianci...

-SALAMANDŘI-

...nazvané po těch úžasných a nesmírně inteligentních tvorech. Tak pravil první ze skřítků ohně a ledu.


Co když na sebe sešlu příznivé počasí a soupeř pošle krupobití? Má cenu posílat příznivé počasí vícekrát?

27. února 2009 v 16:43 | Dharkazz |  F.A.Q.
Upřímně řečeno nemá. Produkci many a peněz tímto způsobem nelze zvýšit přes 130% a protože žlutá kouzla se vyhodnocují nejdříve, zafunguje jen první příznivko, všechna další vyšumí. Následuje krupobití, které vyruší vaše příznivko a pokud by nepřítel poslal i druhé, budete na 70% peněžního zisku, to ovšem nikdy neudělá, protože za cenu dvou křupek radši sešle jednu kletbu. Jediná možnost jak se tomuto bránit je buď neprostupná magická obrana, nebo speciální kouzlo rasy Elfů UZDRAVENÍ.

100 many - Speciální kouzlo rasy Elfové. Uzdravení vyléčí zemi z vlivu negativních kouzel ovlivňující příjem peněz a many. Kouzlo neutralizuje pouze negativní účinky z výsledku po seslání kladných a záporných ekonomických kouzel. Platí na Lidi, Barbary, Elfy, Temné Elfy, Trpaslíky a Enty.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama