Oheň & LedSalamandři jsou stvořeni z čiré elementární sféry ohně a paraelementární sféry ledu. Jsou to mohutní tvorové, jejichž horní polovina těla je lidská a spodní polovina hadí. Nacházejí se hlavně v extrémně horkých a extrémně chladných podmínkách, ale poslední dobou byla jejich zástava mnohokrát zahlédnuta poblíž říše Dark Elfa. Protože náleží k druhu elementálů, neustále vyzařují malé množství energie. Jedná se o velmi vzácné, ale výjimečně smrtonosné protivníky stejně jako jsou nebezpeční všichni, kdo hrají v klanové alianci...

-SALAMANDŘI-

...nazvané po těch úžasných a nesmírně inteligentních tvorech. Tak pravil první ze skřítků ohně a ledu.


Hobitci

21. února 2009 v 10:45 | Dharkazz |  RASY
Hobiti: maličcí a pracovití hobiti mají nejvíce herních kol a díky tomu jsou nejlepší ekonomickou rasou ve hře. Vydělávají spousty zlatých a nejvíce plní alianční pokladnici. Jejich slabinou jsou nejslabší vojenské jednotky ze všech ras. Proto je vyvažují počtem, stavbami a později i magií.

obtížnost: není vhodná pro nováčky

Bývali strojem na zabíjení, ale spáchali ten největší hřích. Vyhrávali tak často, až jim Lord Pletron zatrhnul tipec a poslal je tam kam patří. Zpátky na zem mezi ostatní rasy. Již nejsou víc. Jsou jako my. Zatím...

Ani teď ovšem hobiti nepatří mezi "slabé" rasy. Jen už nejsou tak silní jako dřív. Stejně si to každý nepamatuje. Na první pohled mají slabé a drahé jednotky, ale věřte, že s 11 koly si rozjedou takovou ekonomiku, při které se bez problémů uživí. Problém můžou mít jen s magii. Většinou jsou sice první, kdo v lize čarují, ale díky omezenémů počtu kouzel(45) nestihnou v pozdější fázi pokrýt všechno. Na řadu tak příchází některá z magických ras(mág, elf, nekro) patřičně vykrmená hobitem. Ono když vyděláváte statisícové částky za jedno kolo... To by bylo, aby v kase nic nebylo. Hobité si na rozdíl od jiných ras netradičně libují při špatném počasí a levných domečcích, v takových podmínkách se totiž rozjedou podstatně rychleji. Mají tak rádi 50/50/50.

Klasický rozjezd, kdy nultý den posíláte jen Jeden útok:

0. Den - Stavíte sýpku se studnou a taháte kola do útočné síly 49(na neutrálku bez bonusu). Bez hrdiny se k tomuto číslu dostanete po 6 kole. Stačí naverbovat 18 krajníků. Se silným hrdinou můžete útočit klidně už po čtvrtém kole. Záleží jak dobře ho máte vycepovaného. Za vydělanou manu sešlete okrádačky nebo spoko do útoku.

1. Den - Dvě země a až 18 kol. Zdaleka je nevyužijete všechna. Postavíte sýpku, můžete i studnu, ale pozor ať vám vyjdou peníze na 2 útoky. Jako ony vyjdou vždycky, ale snažíte se je poslat co nejdříve.

Dodatek k prvnímu dni: Může se stát, že počasí vám bude opravdu přát. V tom případě se rozhodujete, jestli pošlete útoky jen dva, nebo více. Teoreticky můžete odeslat i 4. Záleží na tom co chcete, ale pokud byste chtěli poslat více utoků, musíte odtahat více kol a další den budete muset během kratší doby zajistit více zemí. Osobně se proto přikláním k variantě 2 útoků, ale nic nelze tvrdit paušálně a 100% se rozhodněte až podle celkové situace v lize.

2. Den - Poslali jste tedy jen dva útoky a pokud včerejší neutrálky nebyly moc tlusté, můžete mít klidně i 20 kol(možná i víc, ale tím si nejsem dvakrát jistý). Postupně si pěkně v klídečku dostavte sýpky, můžete studny a připravte své země na odeslání 4 útoků. Zase nebudete muset tahat všechna kola, ale nebojte, dlouho už vás jejich vysoký počet znervózňovat nebude, protože zítra se jich konečně zbavíte.

3. Den - Měli byste mít osm zemí a víc jak jedenáct kol. Všechna je protočte, dostavte sýpky, studny, podívejte se jak to kolem vás vypadá a podle toho odešlete útoky. Teoreticky není nemožné poslat dneska z každé země jeden útok, ale situace v lize málokdy něco takového dovolí. V každém případě budete mít čtvrtý den dost zemí na pokračování v expanzivní politice. Do obrany si můžete dovolit stavět i střední pevnosti, vytvořte si slabší magii a vřele doporučuji co nejdříve postavit špehnoru, protože je VÝBORNÁ. Není nad to vyzkoušet si ji v praxi.
Rozjezd přes hrdinu s útokem na Dvě země:

0. Den - Postavíte sýpku(studnu) a odtaháte všechna kola. S dobrým hrdinou stačí jen 10. Posíláte dva útoky o síle 49 na neutrálky bez bonusu a za našetřenou manu sešlete okrádačky.

1. Den - Dostavte v nově dobytých zemích sýpky(jedna by měla jít hned, druhá za chvíli) a odtahejte kola. Na konci dne máte být schopní odeslat až tři útoky a možná se vám podařilo ušetřit nějaký ten tah do dalšího dne.

2. Den - Šest zemí s jedenácti kolovým hobitem není málo, ale ve třech zemích nemáte sýpku, spoko ani studny. Chvíli bude trvat než to zacelíte a v horším počasí vám na studny ani nemusí vyjít, ale pokud to nějak uhrajete, pošlete si klidně šest útoků(studny když tak nestavte, záleží na počasí).

3. Den - Až dvanáct zemí. Psát zde jak hrát dál je nyní zbytečné, protože se to pořád opakuje. Jako vícekolová rasa vytvořte brzkou magii(viz. komenty), obrana nebude díky ekonomice dělat problém a s krajníky se dají neutrálky i opoziční hráči ještě dlouho a úspěšně dobývat. Stavby jako polní modlitebna nebo katapult to jistí a přes obranné vozy v kombinaci s pevnostmi, cvičištěm, spoustou obyvatel a krajníky ze začátku málokdo projde.


Dva rozjezdy, u obou máte čtvrtý den spoustu zemí a většinou se tento počet moc neliší. Mám radši první rozjezd, protože narozdíl od druhého není tolik podmíněn úspěšným počasím, silným hrdinou a eko i stavby si vytvoříte rychleji. Druhý rozjezd se hodí více do lepšího počasí, protože musíte rychleji zajistit více zemí a to se bez peněz prostě neobejde, ale pokud počasí přeje a hrajete v lize, kde máte 3. den na všech hranicích cizího vládce vyplatí se víc.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jméno neuvedu, protože byste se mi smáli:D jméno neuvedu, protože byste se mi smáli:D | 18. února 2010 v 22:52 | Reagovat

Při mizernym počasí vychází při prvním rozjezdu 2. den pouze 2 útoky

2 Anup Anup | 21. února 2010 v 14:03 | Reagovat

hobit vynika pri 50 50 50 zminene pocasi (presny opak od trpaslika tedy 150 150 50) je pro hobity nevhodne protoze pak budou mit i ostatni rasy vozy a vojsko (ktere pri onom mizernem 50 50 50 nikdo jiny proste nema a hobitek svaci protivniky utokama 100  :-D ) takze v 150 150 50 je hobit spis svacina pro sousedy...

Dalsi chybna cast je ze vyvazuji ostatni rasy pozdeji i magii... prave naopak, magie je nejsilnejsi zbran hobita od 3. dne a postupne straci na vyznamu... (neni vyjimkou zpusob 8. den SK 900 MO 100 a kdo chce tak ho magicky projde ikdyz hobit drzi nej SK v lize a to je pak vojensky sesvacen i kdyz ma plosne nejvic domu v lize... staci par SmD a je po obrane.)

Dalsi vec: hobit by si mel uvedomit co vlastne v lize dela... pokud podporuje spoluhrace tak to aby si postavil studanku a po odtahu magovi hodil spokojko... dalsi den pred odtahem propusti alchymisty (kdo to ma platit nenazrance jedny kdyz navic maji v obrane stejnou silu jako vydelecny obyvatel a v utoku je poradne neni poznat) pokud hraje na sebe... nebude lepsi ty alchymisty propustit rovnou? (hrdinu predpokladam dany hrac ma aby vykompenzoval stratu sily utoku zavratnych 2 za cenu 34 zlatych za kolo navic :-D )

3 HHL HHL | 13. července 2010 v 9:29 | Reagovat

Jen dodatek: do vysokého počasí se hodí hobit do poloprázdných lig, kde např. jdete s klanem, abyste byli co nejvíce krytí... Jednu frontu byste bez problémů měli ustát. Jak už tu padlo od Anupa, chce to od 3. dne využívat magii a nespit protivníka, co to jde... 8-)

4 -Dharkazz- -Dharkazz- | 27. srpna 2010 v 19:49 | Reagovat

[2]: "Problém můžou mít jen s magii. Většinou jsou sice první, kdo v lize čarují, ale díky omezenémů počtu kouzel(45) nestihnou v pozdější fázi pokrýt všechno." Tady říkám totéž co ty, jenom je to jinak formulované. 8-) Ale díky za koment, to s tím počasím už jsem taky zjistil, čili to jdu změnit. ;-)

(tvůj poslední odstavec už spadá do katergorie "hodně pokročilý návod", to s tím alchymistou taky není od věci, ale ta závratná síla 2 může být rozhodující pro hráče, kteří nemají tak silné hrdiny, při útoku na jednu zemi je to jedno, ale pokud chce 0. den napadnout dvě země, tak ten útok o 2 menší JDE znát..)

5 Anup Anup | 26. října 2010 v 20:06 | Reagovat

[4]: souhlas... proto je to tam formou otazky;) jestli odtahat kolo navic nebo mit o 100 min zlata to je jasny kdyz propustis :D pripade muze dojit k zaveru ze propusti jen jednoho a nebude mit kolo navic ale dost zlata navic :-)

6 Cath Cath | 18. listopadu 2010 v 23:04 | Reagovat

Docela pravidelně se mi daří rozjezd 1-2-7, tedy první den posílám 5 útoků, ne 4. Není to teda většinou nejlepší, ale jde to ;-)

7 Arxas Arxas | 5. ledna 2011 v 22:03 | Reagovat

nemate prevdu hobitum vyhovujou 1.den levne domky potom co delam je ze klikam kola a asi pri 8-9 kole dojdou domy do kterych by pribivaly obyvatele a to si kliknu na hromadny kupovani domu a do 11 kola kupuju domy co to da tim si zajistim 2 utoky 1 den i s hrdinou (hrdina muze byt a nemusi) a poslu 3 okradacky na neutralku 2 den mam pri stesti neco okolo 2000 zlata na 2 sypky v nove dobytych zemich postavim sypky a odtaham vsechny kola potom postavim vojaky presne na miru pro danou neutralku vetsinou zbyte okolo 500 zlatych po odtahu nechavam na zitra reknu si a odeslu 4 utoky 2 den mam 6 zemi kdyz se pocasi zlepsi tak odtaham vsech 11 kol dostavim sypky a odeslu 6 utoku (kdyz neni dobre pocasi propustim vzdy cast vojaku= zvyseni prijmu) 3 den mam 12 zemi a muzu v klidu that dalsich 11 kol kdyztak uzavrel mirove smlouvy s hracem na hranicich co by mohl predstavovat hrozbu a dal se rozrustam jako houby po desti :-D

8 Texas Texas | 1. února 2011 v 12:02 | Reagovat

tak toto je super rozjazd, treti den mam vo vybornom pocasi 18 kol a este aj na 3 sypky pred odtahom :-D

9 Lord_Pika Lord_Pika | 20. července 2012 v 21:19 | Reagovat

[7]:
Ten tvůj rozjezd funguje jen při hodně dobrém počasí ne? :-D někdy musím zkusit.... :-D

10 lojza lojza | 9. února 2015 v 13:52 | Reagovat

při počasí 150-x-60->140-x2-60 bez dekování s hrdinou útok 8 se mi 2x podařil rozjezd 1-3-8

11 clarithromycin_online clarithromycin_online | E-mail | Web | 9. února 2017 v 17:05 | Reagovat
12 cialis cialis | E-mail | Web | 15. dubna 2017 v 6:35 | Reagovat
13 ViagraGenflinc ViagraGenflinc | E-mail | Web | 23. dubna 2017 v 0:13 | Reagovat

buy quality viagra online

      <a href=http://genericviagranpx.com/>viagra cheap</a>

    <a href="http://genericviagranpx.com/">viagra pills</a>

    wow)) viagra prescriptions

14 Cialisflinc Cialisflinc | E-mail | Web | 24. dubna 2017 v 18:59 | Reagovat

cialis soft tabs australia

      <a href=http://cialisforsalenrx.com/>cialis generic</a>

    <a href="http://cialisforsalenrx.com/">cialis generic</a>

    cialis mastercar

15 Cialisflinc Cialisflinc | E-mail | Web | 25. dubna 2017 v 23:02 | Reagovat

adobe video specialist

      <a href=http://genericialis10mg.com/>buy cialis online</a>

    <a href="http://genericialis10mg.com/">cialis 10mg</a>

    cheapest generic cialis india

16 Viagflinc Viagflinc | E-mail | Web | 27. dubna 2017 v 1:36 | Reagovat

in mexico viagra

      <a href=http://buyviagraonlinezrx.com/>cheap viagra</a>

    <a href="http://buyviagraonlinezrx.com/">viagra pills</a>

    free trial viagra uk

17 Viagflinc Viagflinc | E-mail | Web | 27. dubna 2017 v 13:48 | Reagovat

mastercard viagra sites

      <a href=http://buyviagraonlinezrx.com/>viagra pills</a>

    <a href="http://buyviagraonlinezrx.com/">cheap viagra</a>

    viagra levitra or cialis

18 Alexeyflinc Alexeyflinc | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 23:11 | Reagovat

cialis vancouver

      <a href=http://onlinecialiszrx.com/>cilais price</a>

    <a href="http://onlinecialiszrx.com/">cialis online</a>

    cialis 20 mg deutschland

19 Moisesflinc Moisesflinc | E-mail | Web | 30. dubna 2017 v 16:32 | Reagovat

cheap british viagra.

      http://viagrasaleznp.com/ - buy viagra

    <a href="http://viagrasaleznp.com/">order viagra</a>

    purchase viagra jelly in uk

20 Gavrilaflinc Gavrilaflinc | E-mail | Web | 3. května 2017 v 22:50 | Reagovat

cialis venta online

      http://canadacialisnvz.com/ - tadalafil

    <a href="http://canadacialisnvz.com/">buy cialis</a>

    costo cialis online

21 Moisesflinc Moisesflinc | E-mail | Web | 5. května 2017 v 16:01 | Reagovat

cash life

      http://advancequickfxz.com/ - advance payday service

    <a href="http://advancequickfxz.com/">online payday loans</a>

    payday loan installment payments

22 Pillsflinc Pillsflinc | E-mail | Web | 5. května 2017 v 21:24 | Reagovat

cialis bestellen billig

      <a href=http://genericialistdl.com/>buy cialis</a>

    <a href="http://genericialistdl.com/">cialis</a>

    20 ml cialis aus cost x 4

23 Pillsflinc Pillsflinc | E-mail | Web | 6. května 2017 v 13:46 | Reagovat

cialis for daily use trial

      <a href=http://genericialistdl.com/>cialis online pharmacy</a>

    <a href="http://genericialistdl.com/">tadalafil</a>

    buy cialis 5mg

24 Vikaflinc Vikaflinc | E-mail | Web | 7. května 2017 v 17:01 | Reagovat

wow look it cheap viagra 50mg

      http://www.viagrarxp.com/ - cheap viagra

    <a href="http://www.viagrarxp.com/">cheap viagra</a>

    how much prescription viagra

25 Moisesflinc Moisesflinc | E-mail | Web | 7. května 2017 v 22:40 | Reagovat

first choice cash advance vinton va

      <a href=http://bestpaydaynpz.com/>online payday advance</a>

    <a href="http://bestpaydaynpz.com/">best payday loans online</a>

    personal loans in morehead ky

26 Moisesflinc Moisesflinc | E-mail | Web | 8. května 2017 v 20:43 | Reagovat

what are some good personal loan companies

      http://fastloanstgz.com/ - cash advance

    <a href="http://fastloanstgz.com/">best payday loans</a>

    utep financial aid emergency loan

27 Elleflinc Elleflinc | E-mail | Web | 10. května 2017 v 14:42 | Reagovat

payday loans no lenders no credit check

      http://loanbadoknpz.com/ - fast cash

    <a href="http://loanbadoknpz.com/">personal loan</a>

    bad credit loans meridian ms

28 Elleflinc Elleflinc | E-mail | Web | 11. května 2017 v 7:33 | Reagovat

how to end the payday loan cycle

      http://loanbadoknpz.com/ - bad credit personal loans

    <a href="http://loanbadoknpz.com/">payday advance</a>

    apply for a direct payday loan online

29 Lidaflinc Lidaflinc | E-mail | Web | 14. května 2017 v 21:07 | Reagovat

can u buy viagra at walgreens

      http://viagrarxbuy.com/ - viagra generic

    <a href="http://viagrarxbuy.com/">cheap viagra</a>

    price of viagra tablets

30 Lidaflinc Lidaflinc | E-mail | Web | 15. května 2017 v 1:06 | Reagovat

scatola viagra costo.

      http://viagrarxbuy.com/ - cheap viagra

    <a href="http://viagrarxbuy.com/">buy viagra online</a>

    viagra 100 costo

31 AccutaneMix AccutaneMix | E-mail | Web | 18. května 2017 v 17:21 | Reagovat

p <a href= http://accutanechr.com >accutane</a> lived <a href=http://accutanechr.com>generic accutane</a>

32 AccutaneMix AccutaneMix | E-mail | Web | 18. května 2017 v 18:47 | Reagovat

q <a href= http://zoloftchr.com >buy zoloft</a> supper <a href=http://zoloftchr.com>zoloft reviews</a>

33 AccutaneMix AccutaneMix | E-mail | Web | 19. května 2017 v 1:38 | Reagovat

q <a href= http://viagracpr.com >buy viagra online</a> letter http://viagracpr.com story

34 AccutaneMix AccutaneMix | E-mail | Web | 19. května 2017 v 3:54 | Reagovat

x <a href= http://accutanechr.com >accutane</a> myself <a href=http://accutanechr.com>cheap accutane</a>

35 CialisRxMix CialisRxMix | E-mail | Web | 19. května 2017 v 7:19 | Reagovat

m <a href= http://cialisrxbest.com >renova expres cialis pills</a> exclaimed http://cialisrxbest.com silent

36 CialisMix CialisMix | E-mail | Web | 19. května 2017 v 8:37 | Reagovat

o <a href= http://cialismegasale.com >viagra vs alcohol cialis pills</a> advantage <a href=http://cialismegasale.com>cialis coupon</a>

37 Milesflinc Milesflinc | E-mail | Web | 19. května 2017 v 18:57 | Reagovat

viagra 100 mg pret

      http://viagraonlinezx.com/ -  cheap viagra online

    <a href="http://viagraonlinezx.com/"> generic viagra online</a>

    viagra bottle price

38 Annflinc Annflinc | E-mail | Web | 20. května 2017 v 6:05 | Reagovat

cialis 20mg cc

      <a href=http://cheapcialisv5.com/>cialis generic</a>

    <a href="http://cheapcialisv5.com/">generic cialis</a>

    le prix de cialis en australie

40 Annflinc Annflinc | E-mail | Web | 21. května 2017 v 16:02 | Reagovat

how to take cialis dosage

      <a href=http://cheapcialisv5.com/>canadian cialis</a>

    <a href="http://cheapcialisv5.com/">cheap cialis</a>

    real cialis online

41 Annieflinc Annieflinc | E-mail | Web | 21. května 2017 v 19:52 | Reagovat

wheretopurchaseviagra

      <a href=http://cheapviagrazpn.com/>viagra online</a>

    <a href="http://cheapviagrazpn.com/">buy generic viagra</a>

    cheap viagra prescription

42 Moisesflinc Moisesflinc | E-mail | Web | 23. května 2017 v 5:21 | Reagovat

websites to buy viagra

      http://buyviagracvz.com/ -  viagra online

    <a href="http://buyviagracvz.com/"> cheap viagra</a>

    cialis viagra buy online

43 Moisesflinc Moisesflinc | E-mail | Web | 24. května 2017 v 4:19 | Reagovat

buy viagra safely online uk.

      http://buyviagracvz.com/ -  viagra coupon

    <a href="http://buyviagracvz.com/"> viagra coupon</a>

    buy viagra safely online uk.

44 Vasilyflinc Vasilyflinc | E-mail | Web | 27. května 2017 v 6:30 | Reagovat

viagra jelly delivery uk

      http://viagrasoftrxtabs.com/ - viagra coupon

    <a href="http://viagrasoftrxtabs.com/">viagra cheap</a>

    meilleur viagra cialis

45 Michaelfeaks Michaelfeaks | E-mail | Web | 27. května 2017 v 10:20 | Reagovat

<a href="http://buydianabolsvr.com/">where to buy real dianabol</a> buy oral dianabol - http://buydianabolsvr.com/

46 Demidflinc Demidflinc | E-mail | Web | 28. května 2017 v 7:55 | Reagovat

ip cialis buy

      http://buygvcialisonline.com/ - generic cialis

    <a href="http://buygvcialisonline.com/">cialis cheap</a>

    click now cialis one a day

47 cilais_price cilais_price | E-mail | Web | 28. května 2017 v 17:24 | Reagovat
48 Andrewflinc Andrewflinc | E-mail | Web | 11. června 2017 v 2:27 | Reagovat

best place to apply for a small personal loan

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loans</a>

    neighborhood payday loans

49 TimothyInido TimothyInido | E-mail | Web | 11. června 2017 v 3:37 | Reagovat

tarrant county tx public records  <a href="http://publicrecord1s.com/">free public records</a>  sf public records  <a href="http://publicrecord1s.com/">public record</a>

50 Moisesflinc Moisesflinc | E-mail | Web | 12. června 2017 v 3:04 | Reagovat

bad credit loans hull

      http://fastcashisok.com/ - no fax payday loans

    <a href="http://fastcashisok.com/">no faxing payday advance</a>

    payday loans self employed bad credit

51 Andrewflinc Andrewflinc | E-mail | Web | 12. června 2017 v 3:48 | Reagovat

same day online payday loan

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no faxing payday advance</a>

    certified private loans

52 online_viagra online_viagra | E-mail | Web | 15. června 2017 v 19:12 | Reagovat
53 Benniebew Benniebew | E-mail | Web | 23. června 2017 v 22:58 | Reagovat

generic pharmacy india <a href="http://www.nhhealthykids.com/canadian-pharmacy-online/">buy viagra online without a prescription</a> rite aid pharmacies <a href=http://www.nhhealthykids.com/canadian-pharmacy-online/>online pharmacies canada</a>

54 AbrahamFat AbrahamFat | E-mail | Web | 21. března 2018 v 21:09 | Reagovat

fortnite aimbot gameplay  https://peatix.com/user/2789019

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama