Oheň & LedSalamandři jsou stvořeni z čiré elementární sféry ohně a paraelementární sféry ledu. Jsou to mohutní tvorové, jejichž horní polovina těla je lidská a spodní polovina hadí. Nacházejí se hlavně v extrémně horkých a extrémně chladných podmínkách, ale poslední dobou byla jejich zástava mnohokrát zahlédnuta poblíž říše Dark Elfa. Protože náleží k druhu elementálů, neustále vyzařují malé množství energie. Jedná se o velmi vzácné, ale výjimečně smrtonosné protivníky stejně jako jsou nebezpeční všichni, kdo hrají v klanové alianci...

-SALAMANDŘI-

...nazvané po těch úžasných a nesmírně inteligentních tvorech. Tak pravil první ze skřítků ohně a ledu.


Jak fungují volby počet zemí a síla při sesílání kouzel?

27. února 2009 v 16:42 | Dharkazz |  F.A.Q.
Nic složitého, mají usnadnit hru těm, kteří nemají zakoupenou službu "vylepšené sesílání kouzel"(mimochodem výborná věc).

Tedy možnost kdy si vybíráte vládce, je snad všem jasná. Chcete, aby vámi zvolená kouzla letěla jen na něj. Počet zemí si nastavíte, pokud si ho nepřejete čarovat plošně, jedno proč, ale prostě chcete začarovat třeba jen 8 zemí. Dáte jich osm. A co s SK? Tu si volíte, abyste měli jistotu, že vámi vybraná kouzla na systémem zvolených 8 zemí projdou, protože MO souvisí se spoustou věcí, které se dají vyčíst z mapy. Systém vám tyto počty usnadní a sám začaruje země, kde bude MO nižší, než je vaše SK.

Je to dost kostrbaté, já sám to nikdy pořádně nevyužil, ale takhle nějak to má fungovat. Jestli ale můžu skutečně poradit, kupte si "vylepšené sesílání kouzel", nebo jednotlivé zemky čarujte po jedné, MO si vždycky spočítáte a šance, že systém zvolí přesně ty země které vy chcete je zcela minimální. Do vnitrozemí potřebujete naházet kroupy, na hranice nespa nebo spoka...

Zkušený hráč to nepoužije, protože systém jeho požadavky plně neuspokojí a nezkušený to taky nepoužije, protože na něj je to pro změnu zbytečně komplikované a řekl bych i neefektivní, bude čarovat jednu zemku, všechny nebo nic. K čemu to vlastně je?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama