Oheň & LedSalamandři jsou stvořeni z čiré elementární sféry ohně a paraelementární sféry ledu. Jsou to mohutní tvorové, jejichž horní polovina těla je lidská a spodní polovina hadí. Nacházejí se hlavně v extrémně horkých a extrémně chladných podmínkách, ale poslední dobou byla jejich zástava mnohokrát zahlédnuta poblíž říše Dark Elfa. Protože náleží k druhu elementálů, neustále vyzařují malé množství energie. Jedná se o velmi vzácné, ale výjimečně smrtonosné protivníky stejně jako jsou nebezpeční všichni, kdo hrají v klanové alianci...

-SALAMANDŘI-

...nazvané po těch úžasných a nesmírně inteligentních tvorech. Tak pravil první ze skřítků ohně a ledu.


Jak mám začít hrát?

27. února 2009 v 16:39 | Dharkazz |  F.A.Q.
Snad nejfrekventovanější otázka na kterou stejně neexistuje úplně jednoznačná odpověď. Budu se tedy držet jednou již napsaného a dovolím si zde něco zkopírovat.

Dobře, ještě předtím tady vložím odkaz na registraci do hry, poté co budete někde úspěšně nalogování se můžete vrátit a dočíst si zbytek(jestli hrajete DE poprvé, berte enty nebo skuruty).


A teď jak odehrávat. Rozhodně se nenechte zlákat kupováním všemožných staveb a sesíláním kouzel. Ano jsou užitečné, ale pro nováčka je spíš jistota, že koupí nějakou volovinu. V prvních třech dnech hry stačí stavět všude jen sýpky a dobývat okolní země jak jen to jde. Nic jiného!

1) Postavte stavbu sýpka
2) Odehrajte všechny herní kola
3) Kupte maximum vojáků co to jde
4) Vyhlašte válku zemi na kterou budete útočit - to je nutné!
5) A pošlete dobyvačný útok plnou silou (alespoň 60, další dny o cca +10,+20 více)
6) Pokud máte dost vojska na další útok, opakujte bod 4 a 5 s jinou sousední zemi.

To je vše. Počkejte do zitřka(o půlnoci je přepočet hry), dostanete nové herní kola a v hlášení budete mít výsledek. Je to hodně primitivní návod, ale začátečníkům to pomůže.

P.S. Kdo má chuť, ať kontroluje, jestli se mu během dne jiný hráč nezaregistroval do země, na kterou útočí. Pokud ano, zrušte útok a pošlete ho na jinou volnou zemi dle bodu 4 a 5!!!

Text pod odkazem na registraci není z mojí hlavy, ale najdete ho zde, jestli vám je stále něco nejasné, nebo byste rádi návod který není primitivní, tak v rubrice rasy je u každé z 11 ras velmi propracovaný návod made by me. Pokud ho zkombinujete s tím co je tady(možná to ani nebude třeba), máte víc než solidní základ pro první pořádnou hru. Hodně štěstí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama