Oheň & LedSalamandři jsou stvořeni z čiré elementární sféry ohně a paraelementární sféry ledu. Jsou to mohutní tvorové, jejichž horní polovina těla je lidská a spodní polovina hadí. Nacházejí se hlavně v extrémně horkých a extrémně chladných podmínkách, ale poslední dobou byla jejich zástava mnohokrát zahlédnuta poblíž říše Dark Elfa. Protože náleží k druhu elementálů, neustále vyzařují malé množství energie. Jedná se o velmi vzácné, ale výjimečně smrtonosné protivníky stejně jako jsou nebezpeční všichni, kdo hrají v klanové alianci...

-SALAMANDŘI-

...nazvané po těch úžasných a nesmírně inteligentních tvorech. Tak pravil první ze skřítků ohně a ledu.


Jakou si mám vybrat rasu? Která rasa je nejlepší?

27. února 2009 v 16:39 | Dharkazz |  F.A.Q.
Začneme od konce, protože to bude velmi krátká odpověď.

!!!V DARK ELFOVI NEEXISTUJE NEJLEPŠÍ ANI NEJHORŠÍ RASA!!!

Vemte to prosím jako dogma. Děkuji.

Teď k výběru samotnému, ale napřed si položte otázku "Jsem nováček?" pravdivě si odpovězte a nestyďte se za to. Každý byl nováček, všichni jsme byli malí, vždycky se nějak musí začít... Pokud vaše odpověď bude znít "ANO" vemte si enta nebo skuruta a nad nikým dalším neuvažujte. Proč? Protože se potřebujete naučit základní herní principy a k tomu jsou tyto dvě rasy jako dělané. Úplně vám bude stačit tahat kola, stavět něco málo staveb, dobýjet zemky a radovat se z každého dne, kdy jich máte stále víc a víc.

Pokud zněla odpověď "NE" jste už asi něco zažili a rádi byste něco víc. Pak si musíte položit další otázku a sice co vás vlastně baví. Farmařit(hobit, skřet, skurut), dobývat(skurut, barbar, ent), čarovat(nekromant, čaroděj, elf), všechno(drow, člověk, nekromant...), nebo byste rádi někoho specifického(trpaslík).

Ve finále umí každá rasa všechno, záleží jak ji uchopíte, do jakého počasí si ji vezmete, v jaké lize se s ní ocitnete, kdo bude stát proti vám a pak i na samotném složení aliance ve které se určí, kdo bude mít jaký úkol. Hobiti obstarávají brzkou magii, skřet je ve výborném počasí mašina na zemky a trpaslík si zavře.

Takhle bych mohl pokračovat ještě hodně dlouho(viděl jsem alianci složenou ze samých entů co zavřela, potkal jsem padesátizemkového trpaslíka,...), nakonec se stejně rozhodnete podle sympatií, ale výše zmíněný text vám v tom možná trochu pomůže a jestli skutečně ano, budu jenom rád.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ZdenekW ZdenekW | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 17:17 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama