Oheň & LedSalamandři jsou stvořeni z čiré elementární sféry ohně a paraelementární sféry ledu. Jsou to mohutní tvorové, jejichž horní polovina těla je lidská a spodní polovina hadí. Nacházejí se hlavně v extrémně horkých a extrémně chladných podmínkách, ale poslední dobou byla jejich zástava mnohokrát zahlédnuta poblíž říše Dark Elfa. Protože náleží k druhu elementálů, neustále vyzařují malé množství energie. Jedná se o velmi vzácné, ale výjimečně smrtonosné protivníky stejně jako jsou nebezpeční všichni, kdo hrají v klanové alianci...

-SALAMANDŘI-

...nazvané po těch úžasných a nesmírně inteligentních tvorech. Tak pravil první ze skřítků ohně a ledu.


Magická

23. února 2009 v 16:16 | Dharkazz |  Pacts
Už podle názvu může někoho napadnout, že tahle smlouva procentoálně zvedá zisky many. Podmínky jsou stejné jako u uzavírání obchodních smluv. Aktivujte ji jen mezi "bezpečnými zeměmi", ale aby měla skutečně efekt, je třeba, aby v obou zemích byli postavení mágové a ti se ještě nesmí přesouvat. Většinou je tady začnete nahazovat v momentě, kdy máte plošně postavené mágy a najíždíte magii. Spousta hráčů se k něčemu podobnému nedostane za celý věk, ale to stejně není cílem hry, možná jen jeden z kroků k jeho dosažení.

(je to sice logické ale stejně se zmíním: přepnutí obchodek na magické vám sníží přísun zlatých a to o dost, buďte na to připravení...:-))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama