Oheň & LedSalamandři jsou stvořeni z čiré elementární sféry ohně a paraelementární sféry ledu. Jsou to mohutní tvorové, jejichž horní polovina těla je lidská a spodní polovina hadí. Nacházejí se hlavně v extrémně horkých a extrémně chladných podmínkách, ale poslední dobou byla jejich zástava mnohokrát zahlédnuta poblíž říše Dark Elfa. Protože náleží k druhu elementálů, neustále vyzařují malé množství energie. Jedná se o velmi vzácné, ale výjimečně smrtonosné protivníky stejně jako jsou nebezpeční všichni, kdo hrají v klanové alianci...

-SALAMANDŘI-

...nazvané po těch úžasných a nesmírně inteligentních tvorech. Tak pravil první ze skřítků ohně a ledu.


Mír

23. února 2009 v 16:15 | Dharkazz |  Pacts
Smlouva, kterou jsem NIKDY nepoužil a to hraju Dark Elfa s přestávkami lehce přes pět let. Na profily se nedívejte, mohou být dost zavádějící, velmi rád jsem je střídal, ne že bych dostával tolik mínusek, ale chvíli trvalo, než jsem si vytvořil pevnější vazbu a pak byl hlavně problém s časem, protože jen málokdy jsem ho měl dost na to, abych se DE mohl skutečně věnovat. Ale to jsme se dostali od mírové smlouvy ke mě. Je sice fakt, že jsem podstatně zajímavějším námětem, ale tohle je článek o míru, se podle toho zařídím.

Jedinou výhodou je, že pokud ji máte s nějakou zemi aktivní, nelze přes ní poslat ŽÁDNÝ vojenský útok a vy můžete jít klidně spát. Neexistuje zde zrada, podraz, lest, podvod... Až na jednu výjimku. V den kdy ji uzavíráte ještě není aktivní, klidně můžete potkat vtipálka, který vám ji nabídne, vy ji s naivním pocitem bezpečím přijmete a zavřete oči. Vtipálek ještě ten den odešle útok a protože mírová smlouva není aktivní, útok projde, vy budete chudší o zemku, o iluze a občas ani ty oči neotevřete. Neexistuje horší kombinace. Jinak sama mírová smlouva vám nic nedá, čili mír domlouvám vždy poštou(na hranicích mám obchodky) a pokud dohodu někdo přesto poruší, dá se to vyřešit přes Radu Starších.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ArA_666 ArA_666 | 27. února 2010 v 12:53 | Reagovat

Smlouvu občas nabízej poslové a občas se to vyplatí ji přijímat  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama