Oheň & LedSalamandři jsou stvořeni z čiré elementární sféry ohně a paraelementární sféry ledu. Jsou to mohutní tvorové, jejichž horní polovina těla je lidská a spodní polovina hadí. Nacházejí se hlavně v extrémně horkých a extrémně chladných podmínkách, ale poslední dobou byla jejich zástava mnohokrát zahlédnuta poblíž říše Dark Elfa. Protože náleží k druhu elementálů, neustále vyzařují malé množství energie. Jedná se o velmi vzácné, ale výjimečně smrtonosné protivníky stejně jako jsou nebezpeční všichni, kdo hrají v klanové alianci...

-SALAMANDŘI-

...nazvané po těch úžasných a nesmírně inteligentních tvorech. Tak pravil první ze skřítků ohně a ledu.


Nekromanté

21. února 2009 v 10:44 | Dharkazz |  RASY
Nekromanti: tato temná rasa má excelentní magii i dobré vojenské jednotky. Mají nejlevnější obranné jednotky (Zombie) ze všech ras. Bohužel mají málo zlatých do začátku a tak mají komplikovaný rozjezd. V závěru hry mohou konkurovat mágům.

obtížnost: není vhodná pro nováčky
Nekromanté jsou má oblíbená rasa a ač to zní šíleně, chodím s nimi i do počasí 50% na zlaté. Fakt, že jejich skutečná síla se ukáže jen pokud je počasí nad 100%, ale prostě je mám rád. Temnota mě provázej.

Čím mě zaujali? Předně tím, že bravůrně ovládají magii. Mágové jsou sice ještě o kousek výš, ale zkušený nekro může mága porazit. Mají osm kol, nejlevnější jednotky prvního, druhé stupně a nebýt vyššího počtu zlaťáků potřebných na naverbování přízraků(jednotka 3. stupně), nebylo by jim skoro co vytknout. Vcelku rychlý start, při dobrém počasí mohou nabrat země rychleji než mág a díky 8 kolům si vytvářejí solidní náskok nejen vůči mágům, ale ani ostatní rasy kolikrát nestíhají. Zombie parádně brání, nazghůl vše dobyje, přízrak čaruje... Vše opět záleží na spoustě faktorech a něco podobného se dá napsat u každé rasy, jen by tam bylo nějaké to ale. Vemte tento úvod proto trochu s nadhledem, každý by svému favoritovi trochu přidal.

Rozjezd přes Cech války:

0. Den - Nekry ani nelze hrát jinak, protože se zombiemi samotnými nic nedobyjete. Tedy napřed postavíte sýpku, na kontě vám zůstává 2200 zlatých. Odtahejte 7 kol a modlete se, ať si vyděláte aspoň 800. Pokud je pěkné počasí a vy máte po 7 tazích 3000, vše je v pořádku. (Proč jen 7 tahů? Protože stejně víc jak 21 nazghulů nepostavíte, tak proč zbytečně klikat kolo, které si ušetříte do doby, kdy budete mít 5 zemí.) Něco se pokazilo a chybí drobné? Nezbývá než prodat sýpku. Hodí vám to 250, ale můžete pokračovat ve hře a sýpek si ještě postavíte... Prodali jste sýpku a stále chybí peníze? Nezbývá než si dokoupit 400 zlatých za 2 DEKY. Osobně mám vyzkoušené, že to na ty 3000 vyjde i v padesátkovém počasí. Pak si konečně postavíte cech války, naverbujete max. nazghulů, zbytek dosypte zombiemi. Celkový útok rozdělíte na dva a každý pošlete na neutrálku bez bonusu. Jejich minimální hodnota by měla být 80 a to počítám bez hrdiny a 21. nazghůla.

1. Den - Máte tři země, až 9 kol a uděláte jen jednu jedinou věc. Přepošlete včerejší útoky směr dvě nové neutrálky(fakticky se tedy jedná o dvě věci). Hlavně netahejte žádná kola!

2. Den - Pět zemí, 17 kol. Napřed všude dostavte sýpky, pak studny a jestli jste někde neudělali chybu, půjdou dva původní útoky znovu přeposlat(stačí je doplnit o 20-25 zombií), ze základní země pošlete co nejsilnější útok(zítra si ho jenom přepošlete) a při výborném počasí vám s trochu štěstí vyjde i na cechy ve zbylých 2 zemích, manu najdete na tržišti...

3. Den - Máte 5 - 10 zemí. Jestli jich máte deset, půjde z vás strach, přece jen je to teprve třetí den. Na zítří se tak dá očekávat červená magie od vystrašených nepřátel, ale s osmi koly pro vás nebude problém jim to přinejmenším vrátit. Přízraky jsou výborné i do útoku, čili se neumíste rozhodovat jestli budovat říši nebo magii. Můžete obojí a přímou úměrou vám poroste SK, zisky many i počet zemí. Není od věci postavit si taky nějaká ta obětiště s hřbitovy, samozřejmě jen pokud vám investované zdroje nebudou chybět jinde, ale pokud si do zabydlených zemí hodíte spokojenost a pak v nich každé kolo obětujete aspoň 10 obyvatel... Díky spokojenosti jich budete mít stejně víc, než kolik je potřeba a o té maně co získáte na obětišti ani nemluvím.


Pár tipů na závěr: Jak zaútočit ze zemky veškerou silou a přitom ji neztratit, aniž byste ji museli podporovat vojenskými smlouvami? Po odeslání útoku máte většinou všechny domy zaplněné a málokdy máte takovou armádu, která bude schopna útočit a bránit zároveň, vy jste ale nekromant a přesně tohle můžete mít, nechte si na konec odtahu větší množství zlata a 1080 many, v inkriminované zemi postavte co nejvíce domů, ve kterých zatím nikdo nebude bydlet, začarujte na zemi zmrtvýchvstání a máte "obyvatelstvo" v podobě zombií, které výborně brání, v kombinaci se základními obrannými stavbami(případně štíty) jste si právě vytvořili takřka neprostupnou obranu a pokud už je zítra nebudete potřebovat, jednoduše je propusťte, spokojenost už se postará o "normální" obyvatelé...


Úvod možná působí trochu nadneseně, ale zmíněný rozjezd je zcela standartní a skutečně není nemožné mít 3. den deset zemí. Možná nebudete vzbuzovat strach, ale respekt byste si měli získat určitě. K nultému dni ještě dodám, že pokud vám bude po 7 kole chybět tolik zlata, kolik si vyděláte za osmé kolo, tak samozřejmě neprodávejte sýpku, ale dotáhněte to. Nevím na kolik je to jasné, jsem to radši zmínil.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bassilus Bassilus | 19. července 2009 v 19:42 | Reagovat

Super návod. Nekrovia sú tiež moja najoblúbenejšia rasa  8-). Len by som ešte dal pár rád navyše: vhodnou kombináciou jednotiek sa dajú minimalizovať straty (hlavne nultý deň). Napríklad nultý deň 3zombie 7nazgúlov a 1přízrak na neutrálku bez bonusu a strata je len jeden nazgúl  ;-). Pri zisťovaní iných kombinácií sa dá použiť stránka www.acoose.wz.cz

2 Bassilus Bassilus | 19. července 2009 v 19:47 | Reagovat

No a ešte jedna rada:
taký piaty až desiaty deň (teda čím skôr) treba stavať obetištia a hřbitovy. Do nejakých zemiek s velkým počtom obyvatelov (napr 100) si treba hodiť spokojku a ďalší deň tam každé kolo obetovať 10 obyvatelov. Takýmto spôsobom sa dá vytrieskať aj niekolko 1000 many v čase keď má mana na tržišti najväčšiu cenu  :-).

Zdravím všetkých nekrofilov  :-)

3 -Dharkazz- -Dharkazz- | 7. srpna 2009 v 11:42 | Reagovat

Bassilus: Měl jsem DEpauzu, ale jsem zpět a určitě provedu i aktualizaci tohoto webu, za tvoje komentáře díky, jsou k věci a přinášejí něco nového, kdyby takhle přidal každý aspoň jeden koment k rase kterou hraje, byly by ty návody ještě kvalitnější. :-)

4 Anup Anup | 21. února 2010 v 13:10 | Reagovat

koukam ze hned prvni veta je chybna... vim minimalne o 4 zpusobech hry nekromanta (z nihz jedna je mimo poloprazdny ctyrky nepouzitelna a pouzival sem ji jen kdysi kdyz mel nekromant do zacatku 3000 zl a pocasi na zlato bylo pod 120 a znamenala neutocit 0. den) jeden z nich je popsan, dalsi dva sou ruzne variace na utoky na 3 zeme 0. den coz se vyplati hlavne v trojkach kde je mackanice a je potreba uzmout toho co nejvic.

Kriticka chyba je nabadani k prodani sypky... 7 tahu se klika v pocasi 150 mozna 140 - nevim jiste (uz dlouho sem nekry nehral a od doby co se zvysilo zlato do zacatku tak jen v 120zl nebo 150zl) Radeji odtahat 8. kolo pripadne pred odtahem propustit zombiky (v krizi i prizraky jako v pocasi 100 pred zvysenim zlatych do zacatku) protoze je sice pekne ze usetris 1 kolo na to abys ho odtahal 2. den kdy mas 5 zemi ale kdyz pak 3 kola investujes do toho abys postavil sypku v zemi kde by jinak uz byla a ty 3 kola zvysovala prijmy z te zeme...

A pokud chces muzu ti dat komentare k temer kazde rase a ty co nehraju prozkoumat a komentovat i ty;)

5 Smoker Smoker | 8. května 2010 v 14:41 | Reagovat

omg, popisuješ rozjezd kterej jak sám tvrdíš, že si ho používal kdysi a už nejde použít (jak jsem z toho pochopil), no a co se rozjezdu s útokem nultej den na 3 země týká, tak to je ten nejblbější rozjezd co můžeš hrát, protože další den nepošleš žádnej útok (pokud teda nemáš hooodně nabušenýho hera, a i tak je lepší jet tady popsanej rozjezd), ten rozjezd co tu je je jedinej správněj pro nováčky, proč by se měli učit rozjezdy nanic?

6 -Dharkazz- -Dharkazz- | 12. května 2010 v 12:01 | Reagovat

Anup: Která první věta je chybná?

Vždy se používá rozjezd přes cech války, jinak si nezútočíš, tedy si ani nezahraješ.:-D

Se zombiemi samotnými nic nedobyješ, bavíme se o rozjezdech, ne o middle or late game fázi.

A k mému nabádání na prodej sýpky dodám tohle:

"K nultému dni ještě dodám, že pokud vám bude po 7 kole chybět tolik zlata, kolik si vyděláte za osmé kolo, tak samozřejmě neprodávejte sýpku, ale dotáhněte to. Nevím na kolik je to jasné, jsem to radši zmínil."

A tohle:

Příště si článek přečti celý. 8-) (člověk by řekl, že tohle je jasné, když si něco čtu, to přečtu buď celé, nebo to nečtu vůbec, nebo se k tomu aspoň nevyjadřuji...)

7 Anup Anup | 21. června 2010 v 1:12 | Reagovat

Smoker: utok na 3 zeme jednak s hodne nabusenym herem preposles 1 a jednak rikal sem ze je vhodny pro 3. ligy kde neni k hnuti... nac ti je rozjezd 1-3 kdyz 1. den nepreposles nic kvuli nedostatku mista... to radsi poslat 3 utoky
k nepouzitelnym rozjezdum: cele to bylo narazkou na tu 1. vetu kde je "jeden rozjezd" coz sem chtel vyvratit (i rozjezdem ktery je prakticky nepouzitelny)

Dharkazz: prvni veta s tim jen jeden... vsechny sou prez cech ale neni jen jeden
k prodeji sypky... za chybu vidim prodavani obecne... protoze pokud nevlezes do pocasi vylozene odporneho tak trochu pocitani zisku, kolik ceho propustit a rozjedes to... a lozit s nekrem nekam kde ani s propustenim nemas dost zlata... no stoji to vubec za to?

8 Alfred Alfred | 6. srpna 2010 v 17:21 | Reagovat

Dá se hrát rozjezd 1-4-5 - první den se pošlou dva slabý útoky a jeden silnej na přeposlání ;-) Má to výhodu, že máte pátý den uzavřeno více obchodních smluv, navíc se to hodí v přecpaných trojkách...

9 -Dharkazz- -Dharkazz- | 27. srpna 2010 v 20:17 | Reagovat

Anup: No pokud ti šlo jen o to něco vyvracet tak prosím, ono tomu se i dost špatné brání, protože kdo chce psa bít, hůl si vždy najde.

A rozhodně mi přijde lepší vlézt s nekrem do ligy s odporným počasím, kde si po DEKnutí za 400 zlatých a prodání sýpky zahraju relativně normálně, než abych vlezl do ligy s luxusním počasím a použil nepoužitelný rozjezd. No stojí to vůbec za to? 8-)

10 Texas Texas | 2. října 2010 v 12:13 | Reagovat

dakujem vam za vsetky navody obzvlast za tento za nekrov som sa vzdy snazil hrat a moc mi to neslo a teraz to ide ako po masle fakt dakujem ;-)  :-)

11 -Dharkazz- -Dharkazz- | Web | 23. října 2010 v 11:43 | Reagovat

Texas: Není zač. ;-) (pro mě je největší odměnou, že tyto návody někomu skutečně pomáhájí a poděkování od dotyčných)

12 Vojtech III Vojtech III | E-mail | 23. listopadu 2011 v 21:05 | Reagovat

Dharkazz: Mimochodem, musíš si na zmrtvýchvstání dostavět domy, protože zemka je pořád zaplněná vojáky

13 -Dharkazz- -Dharkazz- | Web | 12. prosince 2011 v 13:09 | Reagovat

[12]: Teď nevím kterou část návodu myslíš, protože v odstavci "Pár tipů na závěr" jsem se o stavění domků zmínil...? Jinak díky za reakci a i za tvé další komentáře, je fajn vidět, že i když už člověk DE nehraje, tak stránky o DE, které člověk vytvořil, můžou být i nadále užitečné. ;-)

14 Vojtech III Vojtech III | 1. července 2012 v 12:14 | Reagovat

Dharkazz: Sorry, moje chyba. Máš to tam napsaný. btw SzO jsou pořád nej.

15 Dagobert Dagobert | 22. srpna 2012 v 16:48 | Reagovat

Anub ty si hnup, proc porad urazis, osobne proti tomu nic nemam. Dobre navody pro zacatecniky.

16 bridal cocktail dresses bridal cocktail dresses | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 23:20 | Reagovat

This information really helped me, I am sharing with a few friends.
http://www.isdress.org

17 inexpensive bridesmaid dress inexpensive bridesmaid dress | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 11:27 | Reagovat

Very nice post. I just stumbled upon your blog and wished to say that I have really enjoyed browsing your blog posts. After all I will be subscribing to your rss feed and I hope you write again very soon!
http://www.askdresses.org/wedding-dresses.html

18 Maltinin Maltinin | 1. února 2013 v 12:32 | Reagovat

Dharkazz: dobré návody, dá se podle toho docela dobře rozjíždět, ikdyž u těch nekrů si myslim že přeposílat útok není nejlepší možnost, když na první den můžu mít čtyři země a přikláním se k variantě, kterou podal Alfred [8]: , ale i přesto to je to, co jsi napsal hratelný a ještě jednou díky za skvělé návody

19 -Dharkazz- -Dharkazz- | 11. června 2014 v 23:23 | Reagovat

[18]: Děkuji. :-)

20 Pretorián Pretorián | E-mail | 12. října 2014 v 7:44 | Reagovat

Musím pochválit Skřítky všeobecně,proto že jako nový hráč na DE jezdím ty 2-3 rasy co používám všechny podle nich a nemám žádný problém i v  50-50-80 což je fakt hnus ;-)  :-D

21 tadalafil tadalafil | E-mail | Web | 23. dubna 2015 v 13:59 | Reagovat

Hello!
<a href="http://viagra4sildenafil.com/">sildenafil</a> , <a href="http://cialis4tadalafil.com/">tadalafil</a> ,

22 Kelerak Kelerak | 2. května 2015 v 22:50 | Reagovat

Chtěl bych vám nesmírně poděkovat za všechny návody, hlavně tento. Bez nich bych se na DE neobesel. :-)

23 online online | E-mail | Web | 21. června 2015 v 11:49 | Reagovat
24 cialis cialis | E-mail | Web | 16. listopadu 2015 v 20:55 | Reagovat
25 Darian Darian | 2. srpna 2016 v 0:33 | Reagovat

Díky za návod - jenom si dovolím napsat- nehrajte podle něj! Základní rozjezd na nekromanty je 1-3-5-7 a 24 kol 3. den. Tak se dá mít SK klidně 15 nebo 20 třetí den, když je dobrý počasí...
Když máte hodně nabušenýho hera nebo hrajete ligu K, jde hrát 1-4-6-8 s přeposláním vojáků přes volný průchod :)

26 Darian Darian | 2. srpna 2016 v 0:33 | Reagovat

Díky za návod - jenom si dovolím napsat- nehrajte podle něj! Základní rozjezd na nekromanty je 1-3-5-7 a 24 kol 3. den. Tak se dá mít SK klidně 15 nebo 20 třetí den, když je dobrý počasí...
Když máte hodně nabušenýho hera nebo hrajete ligu K, jde hrát 1-4-6-8 s přeposláním vojáků přes volný průchod :)

27 Mr. Fluffy Mr. Fluffy | E-mail | 5. srpna 2016 v 4:42 | Reagovat

Po dlouhé době jsem se rozhodl se zase na DE lognout a zahrát si mé oblíbené nekromanty, a ánžto to bylo vážně dlouho, tak jsem se vrátil i ke skřítkům. :)
Jen se mi stala taková věc - nultý den počasí 110-90-80, a stejně jsem sedmé kolo musel prodat sýpku, a i tak to bylo s odřenýma ušima. To se staly nějaké změny v DE, nebo jsem něco udělal špatně?

28 hdpijue hdpijue | E-mail | Web | 16. ledna 2017 v 22:10 | Reagovat

Blood pressure is stubborn, moment by concern, nearby the match between nerve output versus total inessential partisans and varies depending on predicament, emotional brilliance, work, and related health/disease states. <a href="http://viagrawithoutdoctor.com/">viagra without a doctor prescription</a> is regulated by the intelligence via both the nervous and endocrine systems.

29 irovel_online irovel_online | E-mail | Web | 7. února 2017 v 21:40 | Reagovat
30 remote_medical remote_medical | E-mail | Web | 9. února 2017 v 17:05 | Reagovat
31 cheap_cialis cheap_cialis | E-mail | Web | 15. dubna 2017 v 6:35 | Reagovat
32 payday_loans payday_loans | E-mail | Web | 27. května 2017 v 7:01 | Reagovat
33 Yoykpq935i Yoykpq935i | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 16:59 | Reagovat

Porn pornmobi http://anybunny.mobi
Hq porn video mobi
The Great Indian Phone Book mobi

34 Yhxne768p Yhxne768p | E-mail | Web | 8. září 2017 v 14:07 | Reagovat

Naked Women Fucking. Erotic Women Tubes.  <a href="https://nesaporn.mobi">https://nesaporn.mobi</a>  Best Teen Pussy Videos. Home Movietube.

35 scqmh scqmh | E-mail | Web | 23. září 2017 v 12:03 | Reagovat

Privet Sex Clip. <a href="https://sfico.info">https://sfico.info</a> Young Home Xxx.

36 tidre tidre | E-mail | Web | 23. září 2017 v 13:20 | Reagovat

Rough Sex Porno. <a href="http://sfico.info">sfico.info</a> Xxx Force Porn.

37 woker woker | E-mail | Web | 3. října 2017 v 1:50 | Reagovat

Sex Xxx Film.   <a href="https://kashtanka.tv">https://kashtanka.tv</a>

38 szlkn szlkn | E-mail | Web | 6. října 2017 v 5:47 | Reagovat

Dirty Bbw Xxx.   <a href="https://gunaporn.net">gunaporn.net</a>

39 Xpotz624y Xpotz624y | E-mail | Web | 19. října 2017 v 23:51 | Reagovat
40 Sdsbe324s Sdsbe324s | E-mail | Web | 30. října 2017 v 23:15 | Reagovat

<a href="http://megogoserial.ru">смотреть сериал</a> сериалы-онлайн
все сезоны
русские сериалы
смотреть сериал
все сезоны

41 Ckdwx907c Ckdwx907c | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 4:44 | Reagovat

Video Of Village Sex.  <a href="http://www.pronhub.xyz/">http://www.pronhub.xyz</a> Rani Mukherjee Sex Scandal. Naked Actress In Bollywood. Xxx Hd College.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama