Oheň & LedSalamandři jsou stvořeni z čiré elementární sféry ohně a paraelementární sféry ledu. Jsou to mohutní tvorové, jejichž horní polovina těla je lidská a spodní polovina hadí. Nacházejí se hlavně v extrémně horkých a extrémně chladných podmínkách, ale poslední dobou byla jejich zástava mnohokrát zahlédnuta poblíž říše Dark Elfa. Protože náleží k druhu elementálů, neustále vyzařují malé množství energie. Jedná se o velmi vzácné, ale výjimečně smrtonosné protivníky stejně jako jsou nebezpeční všichni, kdo hrají v klanové alianci...

-SALAMANDŘI-

...nazvané po těch úžasných a nesmírně inteligentních tvorech. Tak pravil první ze skřítků ohně a ledu.


Skřeti

21. února 2009 v 10:43 | Dharkazz |  RASY
Skřeti: jsou zlá rasa s velkým počtem herních kol. Ekonomicky jsou na tom výborně, mohou si dovolit stavět mnoho staveb a pevností, ale mají drahé jednotky. Magicky jsou průměrní. Mají speciální útočnou stavbu Skřetí tunely.

obtížnost: není vhodná pro nováčky
Skřeti jsou univerzální svině. Umí "úplně" všechno. Zase je pravda, že jsou dost složití a jen málokdo je umí skutečně zahrát. Asi nejlíp je ovládal, dnes již nehrající legenda, ZELI. Chcete být aspoň jako on, nebo dokonce ještě lepší?

To abyste pomalu začali trénovat. Logem se skřety to teprve začíná. Limit na kouzla je průměrný, jednotky drahé, žoldy vysoké, tak co na nich vidím? Mají deset kol, luxusní ekonomiku a nejvíc mě fascinuji jejich podzemní tunely. Není nic horšího, než když si skřet jednu zemku opevní, že skřeti umí a zpoza ní na vás vyšle útok podzemím. Ten sice můžete čekat, ale nic s ním neuděláte. Se skřetem si málokdy budete prohazovat země, většinou o ně jen budete přicházet, v lepším případě stagnovat a jen zkušenější hráč odehraje "normální" vyrovnanou hru. Samozřejmě vždy záleží na vládcích. Skřeti nejsou nejsilnější, ani neporazitelní, ale rozhodně jsou silní a pokud ho máte na hranicích, je třeba s ním počítat.

Standartní rozjezd 1 - 2 - 4 - 8... :

0. Den - Sýpka. Podle hrdiny odtahejte max. 5 kol. S osmičkovým hrdinou stačí jen 4. Posíláte útok 49 na neutrálku bez bonusu a čarujete 3 okrádačky.

1. Den - Dvě země a až 16 kol. Za nakradené peníze postavíte v nově dobyté zemi sýpku a taháte kola tak dlouho, dokud nepošlete 2 jisté útoky.

2. Den - Čtyři země a hromada kol. Záleží na vás, kolik se vám jich podařilo ušetřit. V každém případě si bez problémů dostavíte sýpky(podle počasí i studny) a posíláte až 4 útoky.

3. Den - Pokud vše vyšlo jak jste naplánovali, máte dneska 8 zemí, 4 sýpky, něco studen a hlavně deset kol. S ekonomikou nebudete mít problém a expanze s dobudováním staveb v nově dobytých zemích by tak neměla dělat starosti. Nezapomeňte si postavit aspoň pár šamanů do začátku. S 10 koly manu mít budete, čili můžete lehce čarovat, ale hlavně musíte začít čerpat manu i z jiných zdrojů než ze studen, protože veleskřeti patří mezi manově náročné jednotky druhé úrovně.
Hero rozjezd 1 - 3 - 6 - xy:

0. Den - Tento rozjezd je podmíněn hrdinou s útokem 8, nebo VELKÝM procentoálním útočným bonusem. O co jde? Postavíte sýpku a odtaháte všechna kola. Dejte si pozor ať máte volné domečky, protože budete muset naverbovat 36 skřetů. Pokud je postavíte, i s hrdinou máte celkový útok minimálně 98. To vá dá potřebných 2 x 49 na dvě neutrálky bez bonusu a zítra... (nezapomeňte na okrádačky)

1. Den - ... budete mít 3 země a 10 kol. Nejvíc se tento rozjezd vyplatí ve výborném počasí na zlato a při levných domečcích. Z nakradeného zlata postavíte druhou sýpku a během odtahu třetí. Na konci dne si v pohodě pošlete tři útoky a pokud jste měli štěstí na neutrálky, možná jste i nějaké to kolo ušetřili.

2. Den - Šest zemí a deset kol zní trošku trapně, ale je to tak. Štěstí, že počasí není jenom výborné, místa není vždycky dost a člověk u toho musí trochu přemýšlet, protože jinak by hrál za skřety asi každý. Na konci tohoto dne si při ideálních podmínkách pošlete až 6 útoků, je to podmíněno právě prostorem kolem vás, počasím, správným výpočtem...

3. Den - Šest až dvanáct zemí a to už se dá. Čili postupně nějaká lehčí magie, zajistit dostatečné zisky many a nepřátele válcovat buď přímo, nebo pomocí podzemní tunelů. Samozřejmě nezapomeňte stavět domečky. Čím víc domeček, tím víc skřet.
Oba rozjezdy jsou výborné. Záleží na lize, ale i na na počasí. To je totiž největší nepřítel skřetů. Málo zlata a drahé domečky jim nespějí a i zkušení hráči by se zapotili.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anup Anup | 21. února 2010 v 13:22 | Reagovat

navod 2. 3. Den - Šest až dvanáct zemí a to už se dá. Čili okamžitě nějaká lehčí magie
s 12 zemema je minimum 18 magu to je investice 540 many... to vazne nemas... spis by se dalo rict poslat dalsich 12 utoku a magyje se casem sama vyvrbi pri stalem zbrojeni trojek... ale okamzite udelat magyji je pri te cene na manu a poctu zemi prakticky nemozne...

Navic to co ze Zeliho delalo nejlepsiho skreta nebyl rozjezd :-D

2 -Dharkazz- -Dharkazz- | 27. srpna 2010 v 20:26 | Reagovat

Hele kde píšu o tom, že Zeli byl nejskřet díky rozjezdům?

12 zemí x 5 mana/studna = 60 x 10 kol = 600 many (nepíšu, že má hráč tu magii začít zajišťovat UŽ třetí den)

3 Anup Anup | 26. října 2010 v 20:20 | Reagovat

Asi nejlíp je ovládal, dnes již nehrající legenda, ZELI. Chcete být aspoň jako on, nebo dokonce ještě lepší?

kdyz napises tohle tak to vypada jakoby byl jeho uspech v rozjezdu (protoze o nicem jinem tyhle clanky moc nejsou ;) )

jinak omlouvam se za kritiku magie 3. den, s rozjezdem na 8 zemi jsem zkusil zahrat tak aby realne 3. den magie byla a osvedcilo se  ;) taky sem pri psani toho prizpevku neuvazil hodnost ktera tomu da (v 4. a 3. ligach) tretinu bonus

4 -Dharkazz- -Dharkazz- | Web | 17. listopadu 2010 v 12:24 | Reagovat

No vzhledem k tomu, že to jsou návody na rozjezd, tak od nich já a snad ani nikdo jiný neočekávám nic víc, než návody na rozjezd.:-D  (občas nějaký ten tip či trik a v diskusi pod návodem kritický pohled hráčů, kteří návody zkoušejí v praxi a pokud něco objeví, nebojí se o to podělit s ostatními ;-) )

5 Jacob47 Jacob47 | 10. ledna 2011 v 21:58 | Reagovat

Za skretov hram strasne rad, asi moja najoblubenejsia rasa (mozno po ludoch). Rozjazd pouzivam takmer rovnaky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama