Oheň & LedSalamandři jsou stvořeni z čiré elementární sféry ohně a paraelementární sféry ledu. Jsou to mohutní tvorové, jejichž horní polovina těla je lidská a spodní polovina hadí. Nacházejí se hlavně v extrémně horkých a extrémně chladných podmínkách, ale poslední dobou byla jejich zástava mnohokrát zahlédnuta poblíž říše Dark Elfa. Protože náleží k druhu elementálů, neustále vyzařují malé množství energie. Jedná se o velmi vzácné, ale výjimečně smrtonosné protivníky stejně jako jsou nebezpeční všichni, kdo hrají v klanové alianci...

-SALAMANDŘI-

...nazvané po těch úžasných a nesmírně inteligentních tvorech. Tak pravil první ze skřítků ohně a ledu.


Trpové

21. února 2009 v 10:42 | Dharkazz |  RASY
Trpaslíci: tato řemeslná a hornická rasa má nejlepší obranné jednotky ze všech ras, nepřítel jejich země dobývá obtížně. Mají unikátní stavbu Mithrilový důl, která produkuje spousty zlatých, a je to základ jejich moci. Nevýhoda je malý počet herních kol.

obtížnost: není vhodná pro nováčky

Obrana trpaslíků je vskutku famózní a nejednou jsem protihráče porazil tak, že ho zkrátka přestalo bavit mě neustále napadat, když mu stejně žádný útok nikdy nevyšel. Dal odlog a já posbíral neutrálky. Teď ale trochu seriózněji.

Za trpy stejně jako za ostatní rasy existuje několik druhů rozjezdů. Důležité je vědět, že všechny fungují nejlíp ve špatném počasí a úplně nejlepší variantou je 50/50/150. Trpům to nevadí. Díky mithrilovému dolu, minimálním nákladům na vojsko a nízkému žoldu budou mít peněz vždycky dost a bez problémů si velmi rychle naberou neutrálky. Mít s trpaslíkem 3. den 8 zemí není nemožné a vůbec nemusíte dekovat. Samozřejmě to neznamená, že jsou při dobrém počasí trpové nehratelní, jen v něm ztratí jistou výhodu a pak už záleží na hráči samotném, co všechno s nimi dovede.

Momentálně nejznámější a asi nejhranější rozjezd je přes Mithrilový důl:

0. Den - Stavíme sýpku, mithrilový důl a podle hrdiny taháme kola jen tak, ať postavíme útok 49. Pokud neútočíte na zemku s bonusem, tak víc opravdu nemá cenu. S hrdinou který má dopředu 8 můžete po 4 kolech bez problémů poslat útok 50. Do útoku a na svou aktuální zemi si sešlete spokojenost a za zbytek many ukradněte zlato z okolních neutrálek. (při kurzu many tržišti 25gold/1mana se vyplatí nultý den postavit tržiště a přebytečnou manu místo okrádaček prodat)

1. Den - Máte dvě zemky, obě pod spokojkem a k tomu až 8 kol. V nově dobyté postavíte sýpku a zase taháte kola jen tak, abyste poslali 2 jisté útoky. Zpravidla to vychází na čtvrté kolo, čili 4 ušetříte do dalšího dne. Jestli máte manu na okrádačky, zkuste nějaké poslat. Máte 50% šanci, že to vyjde.

2. Den - Čtyři země, dvě sýpky a až 10 kol. Mithrilový důl zisky udrží zisky v jakémkoli počasí na solidní úrovni a velmi rychle si v nově dobytých zemích postavíte sýpky(studny ještě nestavte). Odtahejte všech 10 kol, ale dávejte si pozor na domky, abyste dnes poslali 4 útoky, musíte si dobře spočítat odkud kam budete útočit, kolik na to budete potřebovat vojáků a tím pádem i kolik domků ještě musíte přistavět. Jestli jste někde neudělali chybu a neutrálky nejsou trapně silné, máte zítra 8 zemí.

3. Den - Osm zemí, 6 kol, ve statistikách se vyhříváte na předních příčkách, ale jak si tento stav udržet vám nepovím, protože na to už žádný návod neexistuje. Chce to praxi, zkušenosti, diplomacii... & ŽÁDNÉ podrazy!!!
Druhý a poslední rozjezd o kterém se tady zmíním je přes Cech války:
Bude poslední, protože všechny ostatní jsou podle mě bezvýznamené a zařadil bych je někde do kategorie "Funny".

0. Den - Sýpka, cech války, odtaháte všech 6 kol. Naverbujete 20 NIČITELŮ a i bez hrdiny máte postavený celkový útok 98, tedy 2 útoky po 49 což vám stačí na kteroukoli neutrálku bez bonusu. Posíláte dva útoky a na základní zemi si házíte spokojko.

1. Den - Tři země. Jedna se sýpkou, spokem, dvě jsou prázdné a 6 kol. Všechna je odtaháte a podle síly neutrálek byste mohli ze základní země poslat až 2 útoky. V nově dobytých zemích můtete dostavět sýpky a buď si je necháte na zítřejší útok, nebo si ze dvou malých armád uděláte jednu větší.

2. Den - Čtyři až pět zemí, 6 kol. Dneska sýpky dostavíte i kdybyste nechtěli. Útočit budete podle počasí a síly jednotlivých neutrálek. Mohli by vyjít útoky ze dvou včera dobytých zemí, pokud máte manu, dojde i na základní zemi. Ostatní země jsou hodně individuální.

3. Den - Jestli jste kouzelníci, tak máte 10 zemí, ale vy jste trpové, čili jich budete mít míň. Většinou kolem osmi. Dostavíte sýpky, rozjedete ekonomiku a pokud umíte počítat, si určitě pošlete nějaký útok. Nezapomeňte si u trpů přeposílat armády, ať je nemáte roztahané po všech čertech. Jak jinak chcete postavit schopný útok?
Pokud tyto dva rozjezdy porovnám, tak u toho druhého je jedinou výhodou, že země dobýváte rychleji, ale zase na úkor ekonomiky. Dá se tak použít hlavě do přecpaných lig, kde už první den není kam se hnout a záleží to víc na štěstí, než na vašem umu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anup Anup | 21. února 2010 v 13:39 | Reagovat

popsany navod bude mit problemy se zlatem 2. a 3. den... Je pekne ze je mithril kvuli kteremu je prijem 300 za kolo hned na zacatku dne ale kdyz ste investovali do studen tak neni ani na jednu sypku a prvnich 5-6 kol budete jen dostavovat sypky...

dalsi vec... investice do kouzel je 160 many... do zacatku je 200... proc asi?

pokud je dobra cena many na trzisti (tusim ze sme to spocitali 25 a vys) tak je dobre postavit studnu a trziste a zbytek prodat... (a prubezne prodavat protoze trpaslik manu na vojaky nepotrebuje) pokud je mana levna tak poslat okradacku...

Jinak na webu DFF je navod na trpaslika s mithrilem na rozehrani 1-2-6-co vyjde... vyzkousel sem ho a dosel k zaveru ze neni uplne marnej... jen chce lepsi pocasi na zlato (coz pro skutecnou hratelnost rozjezdu na mithril jak je popsanej tady chce taky :P )

2 pete pete | 26. prosince 2011 v 10:10 | Reagovat

nicitel ma uz utok 5 takze treba trochu zmenit

3 Anup Anup | 2. ledna 2012 v 14:18 | Reagovat

predpokladam ze to neni jediny navod co bude potrebovat revizi... ale chce to taky cas, jindy nez prez svatky a zkouskove, proste chce to aby se odehralo par rozjezdu a zjistilo se realne co jak se projevuje jako lepsi... porad bych se priklanel ke hre na mithril (ten ted bude stat o 600 min) se zmenou ze 2-3. den (jak to vyjde, potreba vyzkouset a ja na to ted nemam cas) pridat cech valky ke zrychleni a pokracovani expanze...

4 Black Black | 11. ledna 2012 v 12:45 | Reagovat

Urcite rozjezd pres mithril. Nicitele jsou urceny na pozdejsi cast hry.. Ted jdou trposi vzit i do lepsiho pocasi aby byli konkurenceschopni s vicekolovkama... :-)

5 Vojtech Vojtech | 25. července 2012 v 19:18 | Reagovat

makam na tom, trpy upravim po barbarech a skretech

6 semi formal cocktail dress semi formal cocktail dress | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 12:19 | Reagovat

As I web site possessor I believe the content material here is rattling magnificent, appreciate it for your hard work. You should keep it up forever! Best of luck.
http://www.askdresses.org

7 Philipled Philipled | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 16:41 | Reagovat

ome people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/effets-secondaires-cialis-generique/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/effets-secondaires-cialis-generique/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama