Oheň & LedSalamandři jsou stvořeni z čiré elementární sféry ohně a paraelementární sféry ledu. Jsou to mohutní tvorové, jejichž horní polovina těla je lidská a spodní polovina hadí. Nacházejí se hlavně v extrémně horkých a extrémně chladných podmínkách, ale poslední dobou byla jejich zástava mnohokrát zahlédnuta poblíž říše Dark Elfa. Protože náleží k druhu elementálů, neustále vyzařují malé množství energie. Jedná se o velmi vzácné, ale výjimečně smrtonosné protivníky stejně jako jsou nebezpeční všichni, kdo hrají v klanové alianci...

-SALAMANDŘI-

...nazvané po těch úžasných a nesmírně inteligentních tvorech. Tak pravil první ze skřítků ohně a ledu.


Zrušena

23. února 2009 v 16:14 | Dharkazz |  Pacts
Někdo ji miluje, druhý nenavídí. Záleží na postoji. Proč? Přes tuto smlouvu se sice dá útočit, ale protože není vyhlášená válka, postih na útok bude 30%. To je v každé fázi věku pěkný slow-down. Co je na tom? Postih 30% je i když máte uzavřenou třeba obchodní smlouvu. To sice ano, ale "zrušena" je vedle války jediná smlouva, kterou vám protistrana nemusí odsouhlasit.

Dobyjete jakoukoli zemi, ta již předtím měla s okolními zeměmi nějaké smlouvy uzavřené. Pokud ano, v momentě kdy se této země zmocníte, jsou všechny dosud platné smlouvy krom válek "zrušené". S některými zeměmi ovšem žádné smlouvy uzavřené neměla a tady přichází šance pro vás. Na tyto země buď plánujete útočit a proto si vyhlásíte válku, která bude platná okamžitě a vy si zaútočíte bez postihu, nebo byste se raději zakopali. V tom případě musíte být rychlejší než soupeř a vyhlásit mu "zrušenou". Taky začne platit okamžitě a i kdyby vám ještě ten den protihráč vyhlásil válku, nic už nenadělá, protože bude platná až od zítřka. Do té doby útočí s postihem a vy jste získali jeden den čas.

Krom této možnosti ji ještě můžete použít ke zrušení jakékoli vám nevyhovující smlouvy se zemí sousední krom války. K tomu ale používám válku samotnou, protože postih 30% tam bude taky a následující den bych si rád útočil bez postihu. Rozdíl je ten, že při rušení smlouvy "zrušenou" platí původní smlouva do příštího přepočtu, u vyhlášení války však nikoli.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama