Oheň & LedSalamandři jsou stvořeni z čiré elementární sféry ohně a paraelementární sféry ledu. Jsou to mohutní tvorové, jejichž horní polovina těla je lidská a spodní polovina hadí. Nacházejí se hlavně v extrémně horkých a extrémně chladných podmínkách, ale poslední dobou byla jejich zástava mnohokrát zahlédnuta poblíž říše Dark Elfa. Protože náleží k druhu elementálů, neustále vyzařují malé množství energie. Jedná se o velmi vzácné, ale výjimečně smrtonosné protivníky stejně jako jsou nebezpeční všichni, kdo hrají v klanové alianci...

-SALAMANDŘI-

...nazvané po těch úžasných a nesmírně inteligentních tvorech. Tak pravil první ze skřítků ohně a ledu.


10. 03. 2009

5. dubna 2009 v 12:07 | Dharkazz
Pětková liga s naprosto luxusním počasím(150/150/50). Vzal jsem si mágy a ali že postavím za chodu. Kolem 5. dne jsme byli kompletní, já byl zamírovaný, měl dost zemí i najetou magii. Vypadalo to na jasné vítězství, nikde žádná opozice, až jsem byl trochu zklamaný. Vše se ale mělo změnit. Kolem 14. dne jsem měl aktivní kult a SK přes 1900, s naivním pocitem, že už se nic nemůže stát jsem Delfa začaroval a odeslal útok. Nejenže jsem Dark Elfa neprokouzlil(14. den je jeho MO ještě hodně vysoká), ale během přepočtu jsem přišel o všecny VMV a ke všemu někdo seslal Soudný den!!! Nějak jsem pozapomněl na jednoho skuruta, který měl SK ještě výš než já a vítězství mi nechtěl dát zadarmo. V alianci trapas, skurut měl SK kolem 3000 a já byl chudší o dobrých 19 věží. Normálně bych se před útokem na Delfa postaral o všechny byť jen teoretické hrozby, ale prostě jsem nepředpokládal, že by se mi někdo stavěl do cesty. Mělo být zavřeno a já se měl přesunout jinde jako.

Ne, nestalo se tak. Podcenil jsem soupeře i Dark Elfa a nezbývalo než najít řešení, jak se z toho vyhrabat. Co skurut nevěděl, že já měl našetřeno 100k many. Odtahal jsem tedy minimum kol, poslal pár útoků na neutrálky, abych snížil jeho zemkový náskok, hodil ho pod DK, sám se hodil pod požehy a celé to zakončil Soudným dnem. Den poté aliance zuřila(liga určitě taky). Odtah jsem dělal někdy před půlnocí a nestihl tak ostatní varovat. Skuruta jsem ale přibrzdil, sám byl krásně rozjetý a co mě potěšilo, skurutek se přidal k alianci NOVÁČKŮ se kterou jsme měli uzavřený mír. Já měl stále aktivní kult, ale bez SK, skurut to měl opačně. Otázkou bylo, kdo bude mít dřív obojí. Odpovědí je nikdo, v den kdy já měl zpět svou SK, měl on aktivní svůj kult. Normálně jsme spolu přes poštu komunikovali a bylo nám jasné, že dnes to bude 50 na 50, začarovali jsme a odeslali útoky. Štěstí se nakonec přiklonilo na mojí stranu, ale je třeba vzdát skurutovi holt, protože odehrál fakt výborně. Kdo že to je? Sám veliký Elessar, v našem klanu znám jako šišňák. Díky za hru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama