Oheň & LedSalamandři jsou stvořeni z čiré elementární sféry ohně a paraelementární sféry ledu. Jsou to mohutní tvorové, jejichž horní polovina těla je lidská a spodní polovina hadí. Nacházejí se hlavně v extrémně horkých a extrémně chladných podmínkách, ale poslední dobou byla jejich zástava mnohokrát zahlédnuta poblíž říše Dark Elfa. Protože náleží k druhu elementálů, neustále vyzařují malé množství energie. Jedná se o velmi vzácné, ale výjimečně smrtonosné protivníky stejně jako jsou nebezpeční všichni, kdo hrají v klanové alianci...

-SALAMANDŘI-

...nazvané po těch úžasných a nesmírně inteligentních tvorech. Tak pravil první ze skřítků ohně a ledu.


-Leo- vs. Altarek kontra Meraja + Alpha

5. dubna 2009 v 12:55 | Dharkazz |  hiStory/ies
Lehce úsměvná historka z doby nedávné, naše hlavní vlna šla do 4v, mimo jiné já(Meraja Tonkr za elfy) a Alpha(enti). Ze srandy jsem si šel zahrát i do 5k, vzal jsem -Lea-(barbary), které jsem měl do té doby snad jen jednou, viděl jsem to na čistě funny hru. Jak to dopadlo se dočtete TADY. Někdy v průběhu 4v si na fóru Alpha stěžoval na nějakou pětku a jak ho to tam se-e. Nějak mě nenapadlo spojovat si to s "moji" pětkou. To napadlo až jeho, když jsem se mu mezi řeči zmínil, že teď taky v nějaké hraju, ale že se nám tam docela daří. Tu ho začalo zajímat v jaké jsem, on je prý v 5p. Já byl v 5k, ze zvědavosti jsem se podíval do Alphovi ligy(5p), ale nenašel jsem tam nic, co by aspoň z části odpovídalo jeho popisu. Druhý den mi psal, že se spletl, že je taky v 5k. Jsem mu odhalil svůj nick, abych v zápětí zjistil, že Altarek je Alphův alternativní nick , který si v 5k vybral špatnou stranu(rozumějte tu, kde nejsem já). V každém případě mazec, v jedné lize hrajeme spolu, v druhé jsme proti a nevíme o tom. Dark Elf je malý.

Něco sreenu z 5k:

Na prvním můžete v pravém dolním rohu vidět bývalé Altarkovi země, byl už konec ligy, se odlogoval, ale i přes toho enta jsme si spolu zabojovali, poskytnul mu VP svi-ě.

V druhém je zase moje maličkost, fronta s Kwookem(až na konci věku jsme byli ve společné ali, jinak to byla řežba), Br3mča, náš barb a něco zemek kanimůry, ostatní má trochu níž. Jinak o toho draka co tam je se jednu dobu taky vedla dost solidní bitva, je to sice jenom pětková liga, ale když se sejdou správní lidé na obou stranách, může to být fajn věk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Altarek Altarek | 1. května 2009 v 17:52 | Reagovat

Hihi to byl docela mazec no :-) .Ale nakonec zvítězili ti lepší,protože u nás na fóru bylo jen pár aktivních lidí :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama